קצת עלינו

מי אנחנו ?

אלוקדו הוא המוצר הראשון והיחיד בעולם להקלה על תסמיני הפסוריאזיס עם התאמה מלאה לשלבי המחלה. השילוב הייחודי של מרכיבי האלוקדו (Alocado) מספק פתרון יעיל ואפקטיבי ללא שימוש בסטרואידים וללא צורך במרשם רופא. לאחר ניסיון של 20 שנות פעילות ועשרות אלפי לקוחות ברחבי העולם, יעידו המטופלים על הצלחת סדרת מוצרי אלוקדו בהשבת המטופלים לאורח חיים תקין ונורמטיבי.

אפשר לחיות עם פסוריאזיס!

בכל שנותינו נפגשנו עם לא מעט חולי פסוריאזיס שאיבדו תקווה. חולים אלה ניסו כמעט הכל, ממשחות וקרמים (עם ובלי סטרואידים) ועד טיפולי פוטותרפיה, זריקות ביולוגיות, כדורים המדכאים את מערכת החיסון וטיפולים קבועים בים המלח. הבנו עמוקות את הצורך של חולים לחיות בתנאים שלכל אדם אחר נשמעים כמובן מאליו. פיתוח הפורמולה הייחודית של אלוקדו נבע מתוך הכרת הצורך וממקום נחוש לענות עליו. אנו מזמינים אתכם להתנסות באלוקדו, המוצר היחיד בעולם המותאם נקודתית לשלבי התפרצות המחלה. מקל על תחושת הגרד, מפחית אדמומיות וקשקשת ועוזר בשיקום הפצעים.

100% חומרים פעילים מהטבע

סדרת מוצרי אלוקדו מכילים מגוון מרכיבים פעילים במטרה להקל על חולי הפסוריאזיס ולהחזיר להם את השליטה בחייהם. הפורמולה הבסיסית של המוצר כוללת:
– שמן אבוקדו – לשיקום תאי העור
– תמצית אלוורה – להקלה במצבים של עור אדמומי ומגורה
– 27 מינרלים מים המלח המעושרים במגנזיום – להזנה וחידוש עור פגום

החזון שלנו

פסוריאזיס היא מחלה אוטואימונית חשוכת מרפא. למרות זאת, יש לנו פיתרון מבוסס חומרים פעילים טבעיים, שמקל על המחלה ועל תסמיניה, ובעיקר משיב לאנשים את השקט והרוגע בחייהם. 
אנחנו רוצים להנגיש את הטיפול בפסוריאזיס לכלל האוכלוסייה, ללא תלות באמצעים ובלוחות זמנים. כל אדם יקבל מאיתנו את הטיפול הראוי והמותאם בדיוק לדרגת המחלה שלו, כולל עזרים לתחזוק העור ועיכוב ההתפרצות הבאה.

Open chat
היי,
איך נוכל לסייע לך?
דילוג לתוכן